Beyaz İskele Hotel Restaurant

RESTAURANT

Beyaz İskele Hotel Restaurant

Beyaz İskele Restaurant

Mavinin yeşil ile dans ettiği Marmaris’in nostaljik balıkçı köyü Selimiye’nin en güzel konumunda, deniz üstü Beyaz İskele Restoran artık klasikleşmiş Türk, Akdeniz ve Ege’nin nefis mezelerini ve deniz ürünlerini korurken, yeni tatlar ve sunumlar ile sizleri karşılıyor.

Lezzetli ve şık sunumları, profesyonel ekibi, misafir odaklı hizmet kalitesi ile Selimiye’nin en keyifli restoranlarından biri.

16 masa ile sınırlı olan rezervasyon politikası, masa düzeninin iç içe olmadığı, manzarayı ve gün batımını doyasıya keyifle yaşayabilmeniz için düşünülmüş.

Beyaz İskele Restaurant Selimiye Marmaris


Beyaz İskele Restaurant Selimiye Marmaris

Mutfak felsefesini,

yerel, taze ve günlük sebzeler, otlar ve balıklar üzerine kuran Beyaz İskele Restoran’ın mutfağı Mehmet Pusa ve ekibinin yönetiminde. Mersin’den karides ve barbun balığı, Urla’dan taze mevsimsel otlar, Çanakkale’den kılıç balığı tedarik edilirken, Selimiye ve çevresinin günlük taze balıklarını ve ahtapotunu menüsünde her daim bulmanız mümkün.

Soğuk mezelerde Girit Ezmesi, Fesleğenli Levrek Marine ve Portakallı Ahtapot – Karides Salatasının yanında sıcak mezelerde Balık Kokoreç, Beğendili Ahtapot ve Jumbo Karides denenmesi gerekenler arasında menüde yerini alıyor. Menünün spesiyali ise, Kaya Koruğunda pişirilen Ekşili Deniz Levreği ve vazgeçilmesi zor Tuzda Balık…Beyaz İskele Hotel Restaurant

Hanımpınar sok. No.50 Selimiye

Marmaris, Muğla

+90 534 513 6373

+90 532 493 1571

info@beyaziskele.com